سلام خدمت دوستان عزیزی که الان دنبال این هستن که یه پزشک متخصص با نمونه کار عالی برای جراحی بینی خودشون پیدا کنند.

من هانیه هستم پشتیبان عمل زیبایی بینی و در ادامه با راهنمایی و توضیحات در تمامی حوزه های جراحی بینی در خدمتتون هستم.

اینو برای دوستانی میگم که عجله دارن و میخوان خیلی سریع برن پزشک مورد نظر خودشون رو پیدا کنند:

خب دوستانی که عجله دارید شما میتونید در کادر زیر که که نوشته (استان مورد نظر خودتون رو یافتن پزشک انتخاب کنید) استان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و سریع برید رزومه و نمونه کار پزشکا رو ببینید و با یه مشاوره عالی رایگان و در ادامه ویزیت شدن توسط پزشک آماده بشید برای زیبا شدن.

خب شماهایی که عجله ندارین و میخواید بر اساس اطلاعات بیشتر برای عمل بینیتون تصمیم بگیرید میتونید از بعد از کادر شماره یک (یا همون انتخاب استان برای عمل بینی) در مورد این تیتر های که در زیر مینویسم اطلاعات کاملی بدست بیارید و بعد برید نمونه کارای پزشک رو ببینید.

عنوان هایی که در ادامه بررسی شده:

انواع عمل بینی.

انواع بینی که افراد مختلف دارند.

عمل بینی گوشتی .

عمل بینی استخوانی.

هزینه عمل بینی.

مراقبت های بعد از عمل بینی.

هزینه عمل بینی در بیارستان دولتی.

ویژگی های بهترین جراح هان بینی.

پایین انداختن سر بعد از عمل بینی.

تا چند روز بعد از عمل بینی باید سر بالا باشد.

نحوه چسب زدن بینی.

فیلم عمل بینی.

شستشو بینی بعد از عمل.

بهترین جراحان بینی.

و خیلی موارد دیگه که کم کم با هم کاملشون میکنیم.

پیشنهاد میشه حداقل یه نگاه به این موارد که در ادامه بعد از (کادر یک) توضیح میدیم بندازین چرا؟اولا چون همین که کلی اطلاعات جدید بدست میارید میتونید راحت برای قبل و بعد از عمل آماده بشید و همین کلی از استرستون رو کم میکنه دوما: وقتی بخواین با پزشک صحبت کنید دیگه نیاز نیست کلی سئوال بپرسید که وقت خودتون رو بگیرید و فقط سئوالای مهم رو میپرسید و باز هم استرستون کم میشه.

در ضمن لازم به ذکر است که ما تمام این موارد رو در غالب فایل صوتی و ویدیویی هم براتون آماده میکنیم تا مناسب ترین محتوا رو برای کسب اطلاعات انتخاب کنید.

با ما همه چیز زیباست…

کادر شماره یک

استان مورد نظر خود را برای یافتن پزشک انتخاب کنید

استانی که  در آن حضور دارید را انتخاب کنید تا لیست برترین متخصصان زیبایی را  مشاهده کنید.

استان گیلان

پزشکان جراحی بینی استان گیلان

استان قزوین

پزشکان جراحی بینی استان قزوین

استان تهران

پزشکان جراحی بینی استان تهران

استان بوشهر

پزشکان جراحی بینی استان بوشهر

استان البرز

پزشکان جراحی بینی استان البرز

استان مازندران

پزشکان جراحی بینی استان مازندران

استان فارس

پزشکان جراحی بینی استان فارس

استان خراسان

پزشکان جراحی بینی استان خراسان

کادر شماره دو

در این کادر به توضیح و در مورد مواردی که در بالا ذکر کردیم میپردازیم. با ما همه چیز زیباست ...

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی توسط متحصصین

خب در کادر شماره دو یعنی همین جا.در مورد مواردی که در بالا خدمتتون عرض کردم صحبت میکنیم و در انتها اگر سئوالی داشتید میتونید در قسمت نظرات بپرسید تا اولا بقیه دوستان که مثل شما ورود میکنن به این بخش ببیند و هم اینکه سوالاتون رفع میشه.

مورد اول:

انواع عمل بینی

 

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی توسط متحصصین

برای انجام عمل زیبایی بینی با توجه به صلاح دید پزشک و شرایط بیمار،از دو روش باز و بسته انجام میشود.

عمل بینی بسته:

 

در عمل بینی به روش بسته هیچ برشی برروی پوست ایجاد نمیشود بلکه جراح با استفاده از ابزار های مخصوص پوست را از اسکلت بینی جدا کرده،و تغییرات لازم را اعمال میکند.

به دلیل ایجاد برش های جراحی بر روی پوست بیماردر روش باز،مدت زمان بهبودی بعد از جراحی در این روش بیشتر از روش بسته میباشد،همچنین در روش باز میزان کبودی و ورم بیتشری بعد از جراحی بینی در بیمار ایجاد میشود.

 

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی توسط متحصصین

 

عمل بینی باز:

 

در عمل بینی به روش باز ، یک برش بر روی پایه میانی بینی ( کلوملا ) ایجاد می شود ، تا جراح بتواند به راحتی پوست را اسکلت بینی جدا کرده و تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی ، اعمال کند.

قابل ذکر است در این روش جراح می تواند به راحتی ایرادات بینی را مشاهده کند و تغییرات را با کیفیت و دقت بیشتری بر روی بینی انجام دهد به گونه ای که میزان عدم تقارن در بینی و سوراخ های آن ، بعد از عمل جراحی به حداقل برسد.

از این رو روش باز ، بهترین روش جراحی زیبایی بینی ، در بینی هایی است که دارای ایرادات زیادی هستند و همچنین مناسب ترین روش برای عمل محسوب می شود، که برای استحکام بخشیدن به بینی نیازمند پیوند گرافت های غضروفی هستند، مانند عمل بینی ترمیمی یا عمل بینی گوشتی .

شاید این سوال در ذهن برخی ایجاد شود ، که آیا جای بخیه بر روی پوست باقی می ماند که باید بگوییم خیر ، با گذشت زمان جای بخیه به صورت کامل رفع می شود.

مورد دوم:

انواع بینی که افراد مختلف دارند.

 

به طور کلی اگر بخواهیم بینی و انواع آن را مورد بحث قرار دهیم ؛ باید متذکر شویم که بینی ، با توجه به ضخامت پوست ؛ به دو دسته بینی استخوانی و گوشتی قابل تقسیم می باشد.

بینی هایی که از پوست ضخیم برخوردارند ، به بینی گوشتی معروف هستند و بینی هایی که دارای پوست نازک اند ، با عنوان بینی استخوانی شناخته می شوند.

بینی گوشتی و خصوصیات آن

 

پیرو تقسیم بندی بینی و انواع آن ، گفتیم که بینی گوشتی یکی از انواع بینی می باشد ؛ در این بخش از مقاله ، به شرح ویژگی های بینی گوشتی پرداخته ایم.

 

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی توسط متحصصین

 

  غضروف نوک این بینی ها بزرگ و پهن است.
  در زیر پوست آن ها ، به میزان زیادی بافت همبند وجود دارد.
  در بخش تحتانی بینی ، غضروف های بزرگی قرار دارد.
  استحکام غضروف این بینی ها ، ناچیز است.
  میزان ارتجاعی بودن بافت غضروفی آن ها ، ضعیف است.
  پوست بینی بویژه در قسمت نوک بینی ، بسیار چرب و ضخیم است.
  به دلیل ضخیم بودن پوست بینی ، جزئیات غضروفی – استخوانی بینی قابل رویت نمی باشد.

لازم به ذکر است که جراح متخصص در جراحی بینی گوشتی ، به روش های مختلفی اقدام به اعمال تغییرات لازم بر روی استخوان بینی و شکل غضروف ها می نماید ؛ تا نتیجه دلخواه حاصل گردد.

چربی و ضخامت پوست در بینی های گوشتی ، به مراتب بیشتر از بینی های استخوانی می باشد ؛ به طوری که پوست بینی بر استخوان و غضروف آن ، غالب است و این مسئله ، سبب دشوار شدن جراحی خواهد شد.

هدف از عمل زیبایی بینی گوشتی ، تقویت غضروف نوک بینی و متعاقبا تقویت پایه بینی می باشد. برای این کار ؛ بافت مورد نیاز جهت تقویت غضروف ، از یک بخش از بینی برداشته شده و به قسمتی که نیاز به تقویت دارد افزوده می شود.

این بافت افزودنی ، غالبا از سپتوم ( تیغه بینی ) برداشته می شود ؛ اما در صورتی که تیغه بینی غضروف لازم را نداشته باشد ، بدون آن که صدمه ای به گوش وارد شود از غضروف گوش برداشته خواهد شد.

بینی استخوانی و خصوصیات آن

 

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی توسط متحصصین

 

ویژگی های بینی های استخوانی عبارتند از :

 از پوستی نازک یا متوسط برخوردارند.
 غضروف های قوی و محکمی دارند ، لذا افتادگی نوک بینی در بینی های استخوانی به ندرت دیده می شود.
 بینی های استخوانی ، اغلب در بخش تیغه بینی دارای یک قوز مختصر هستند ؛ در عمده موارد برداشتن قوز بینی ، سبب گرایش افراد به جراحی بینی استخوانی می شود.
 به دلیل نازک بودن پوست بینی ، تمامی جزئیات استخوانی بینی به وضوح از زیر پوست قابل رویت است. به عنوان مثال ؛ چنانچه لبه های استخوانی بینی ، از قبل شکستگی داشته باشد به راحتی لمس و دیده خواهد شد.

از مزایای جراحی بینی استخوانی ، می توان به این مورد اشاره نمود که خلاقیت جراح که طی عمل بینی بر روی بافت استخوانی – غضروفی بینی اعمال نموده است به خوبی نمایان می باشد.

البته این مسئله ، از این حیث می تواند امری حساس قلمداد شود ؛ چرا که بروز کوچکترین خللی در استخوان یا غضروف بینی ، به سهولت از زیر پوست قابل مشاهده خواهد بود ؛ لذا جراحی بینی استخوانی ، مستلزم دقت و ظرافت کار جراح بینی می باشد.

اما به طور کلی فرم دادن به بینی های استخوانی ، به دلیل ویژگی هایی که برای آن ها برشمردیم ؛ به راحتی امکان پذیر است و این بینی ها را می توان به هر یک از مدل های جراحی بینی ( فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی ) جراحی کرد.

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

 

شاید در روش انجام جراحی زیبایی بینی استخوانی و گوشتی ، نتوان تفاوتی را حس کرد ؛ چرا که عمل زیبایی آن ها شباهت های بسیاری با یکدیگر دارد. ولی به دلیل تفاوت اساسی در ساختار این بینی ها ، نحوه جراحی آن ها نیز دارای تفاوت های زیادی با یکدیگر است. برای اعمال تغییرات لازم در بینی های گوشتی و استخوانی ، با توجه به روش جراحی بینی باز یا بسته ، برش هایی در بینی ایجاد شده ، که پس از اتمام عمل به کمک بخیه بسته می شود. به دلیل برخوردار بودن بینی گوشتی ، از بافت پوست ضخیم و تراکم چربی در زیر پوست آن ، جراح در این نوع بینی ، با ساختار متفاوتی نسبت به بینی های استخوانی ، سر و کار دارد.

 

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی توسط متخصصین

 

یکی از اصلی ترین تفاوت ها میان بینی های گوشتی و استخوانی ، متفاوت بودن بافت غضروفی در آن هاست. بینی های استخوانی از ساختار غضروفی مستحکم و ضخیم تری برخوردارند ؛ در حالی که ساختار غضروفی در بینی های گوشتی ، بسیار نازک و ضعیف می باشد. میزان آسیب پذیری و تغییرات بعد از عمل ، در بینی های استخوانی بیشتر است ؛ زیرا غضروف ها و استخوان های بینی ، با گذشت زمان دستخوش تغییرات می شوند. در حالی که این گونه مشکلات برای بینی های گوشتی ایجاد نخواهد شد ؛ ولی از جراحی دشوارتری برخوردار خواهند بود.

برای اینکه بعد از عمل بینی گوشتی ، بینی فرم و تغییرات اعمال شده را در دراز مدت حفظ کند ، جراح می تواند از ایمپلنت ها یا غضروف های اضافی موجود در بینی ، یا انتهای گوش و دنده شما ، در هنگام عمل بینی استفاده کند. این در حالی است که وجود ساختار استخوانی و غضروفی بینی استخوانی ، اجازه چنین کاری را به جراح بینی نمی دهد. تفاوت دیگر این بینی ها در فرم هایی است که می توان بینی را به آن شکل درآورد. بینی گوشتی به سبب ساختاری که دارد ، اعمال تغییرات ظریف بعد از جراحی را نشان نمی دهد و تنها می تواند ، به فرم طبیعی جراحی شود ؛ در حالی که بینی استخوانی می تواند به فرم های مختلف طبیعی ، نیمه فانتزی و عروسکی بعد از عمل درآید.

برای مشاوره فوری با شماره های زیر تماس بگیرید

09115629639